TGM Plugin Activation - en to pl_PL translation catalogue (82 entries)

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj Wymagane Wtyczki

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj Wtyczki

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalowanie Wtyczki: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
pl_PL: Aktualizowanie Wtyczki: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nie tak z API wtyczki.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten szablon wymaga do działania następującej wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Ten szablon wymaga do działania następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Ten szablon wymaga do działania następujących wtyczek: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten szablon poleca instalację następującej wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Ten szablon poleca instalację następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Ten szablon poleca instalację następujących wtyczek: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca wtyczka musi być zaktualizowana do najnowszej wersji w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności z szablonem: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące wtyczki muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności z szablonem: %1$s.
pl_PL[2]: Następujące wtyczki muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji w celu zapewnienia maksymalnej kompatybilności z szablonem: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Dostępna aktualizacja dla: %1$s.
pl_PL[1]: Dostępna aktualizacja dla następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Dostępna aktualizacja dla następujących wtyczek: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca wymagana wtyczka jest aktualnie wyłączona: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie wyłączone: %1$s.
pl_PL[2]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie wyłączone: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca polecana wtyczka jest aktualnie wyłączona: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące polecane wtyczki są aktualnie wyłączone: %1$s.
pl_PL[2]: Następujące polecane wtyczki są aktualnie wyłączone: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
pl_PL[0]: Instaluj wtyczkę
pl_PL[1]: Instaluj wtyczki
pl_PL[2]: Instaluj wtyczki

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
pl_PL[0]: Aktualizuj wtyczkę
pl_PL[1]: Aktualizuj wtyczki
pl_PL[2]: Aktualizuj wtyczki

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
pl_PL[0]: Włącz wtyczkę
pl_PL[1]: Włącz wtyczki
pl_PL[2]: Włącz wtyczki

en: Return to Required Plugins Installer
pl_PL: Wróć do Instalatora Wymaganych Wtyczek

en: Return to the Dashboard
pl_PL: Wróć do Kokpitu

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Pomyślnie włączono wtyczkę.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
pl_PL[0]: Następująca wtyczka została pomyślnie włączona:
pl_PL[1]: Następujące wtyczki zostały pomyślnie włączone:
pl_PL[2]: Następujące wtyczki zostały pomyślnie włączone:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl_PL: Nie podjęto żadnej akcji. Wtyczka %1$s jest już włączona.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl_PL: Nie włączono wtyczki. Szablon wymaga wyższej wersji %s. Zaktualizuj wtyczkę.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zostały pomyślnie zainstalowane i włączone. %1$s

en: Dismiss this notice
pl_PL: Usuń to powiadomienie

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl_PL: Więcej niż jedna wymagana lub polecana wtyczka do zainstalowania, aktualizacji lub włączenia.

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl_PL: W celu uzyskania pomocy skontaktuj się z administratorem tej strony.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl_PL: Ta wtyczka nie będzie kompatybilna z szablonem dopóki nie zostanie zaktualizowana.

en: Update Required
pl_PL: Wymagana Aktualizacja

en: Set the parent_slug config variable instead.
pl_PL: Zamiast tego ustaw zmienną konfiguracyjną parent_slug.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl_PL: Zdalna paczka nie zawiera folderu z nazwą wtyczki, zmiana nazwy nie zadziałała.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl_PL: Skontaktuj się z dostawcą wtyczki i spytaj go o rozszerzenie zgodne z wytycznymi WordPressa.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl_PL: Zdalna paczka zawiera więcej niż jeden plik, ale nie są one umieszczone w jednym folderze.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl_PL: i

en: Required
pl_PL: Wymagana

en: Recommended
pl_PL: Polecana

en: WordPress Repository
pl_PL: Repozytorium WordPressa

en: External Source
pl_PL: Zewnętrzne Źródło

en: Pre-Packaged
pl_PL: Dostarczona z Szablonem

en: Not Installed
pl_PL: Nie Zainstalowana

en: Installed But Not Activated
pl_PL: Zainstalowana, Ale Nie Włączona

en: Active
pl_PL: Włączona

en: Required Update not Available
pl_PL: Wymagana Aktualizacja Niedostępna

en: Requires Update
pl_PL: Wymaga Aktualizacji

en: Update recommended
pl_PL: Aktualizacja Rekomendowana

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Do Instalacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Do Instalacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Do Instalacji <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Dostępna Aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Dostępna Aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Dostępna Aktualizacja <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Do Włączenia <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Do Włączenia <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Do Włączenia <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
pl_PL: nieznana

en: Installed version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: Minimum required version:
pl_PL: Minimalna wymagana wersja:

en: Available version:
pl_PL: Dostępna wersja:

en: No plugins to install, update or activate.
pl_PL: Brak wtyczek do instalacji, aktualizacji lub włączenia.

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Type
pl_PL: Typ

en: Version
pl_PL: Wersja

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
pl_PL: Zainstaluj %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
pl_PL: Aktualizuj %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
pl_PL: Włącz %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
pl_PL: Informacja dotycząca aktualizacji od autora wtyczki:

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Update
pl_PL: Zaktualizuj

en: Activate
pl_PL: Włącz

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl_PL: Żadna wtyczka nie została zaznaczona. Nie zainstalowano.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl_PL: Żadna wtyczka nie została zaznaczona. Nie zaktualizowano.

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl_PL: Brak wtyczek do zainstalowania.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl_PL: Brak wtyczek do aktualizacji.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl_PL: Żadna wtyczka nie została zaznaczona. Nie włączono.

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl_PL: Brak wtyczek do włączenia.

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Aktualizacja Wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl_PL: Błąd podczas instalowania %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
pl_PL: Instalacja %1$s nie powiodła się.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Rozpoczął się proces instalacji oraz aktywacji. To może chwilę zająć, proszę czekać.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
pl_PL: Wtyczka %1$s zainstalowana i włączona pomyślnie.

en: Show Details
pl_PL: Więcej Informacji

en: Hide Details
pl_PL: Schowaj Informacje

en: All installations and activations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały zakończone.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie i Aktywacja Wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Rozpoczął się proces instalacji. To może chwilę zająć, proszę czekać.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
pl_PL: Wtyczka %1$s zainstalowana pomyślnie.

en: All installations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje zostały zakończone.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie Wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)
